Статьи

Збірна Росії з міні-футболу та Владислав Шаяхметов взяли срібло Чемпіонату світу

Владислав Шаяхметов. Фото // David Maher, Sportsfile

Наш союзник Bikinika

Збірна Росії з міні-футболу з ревдінцем Владиславом Шаяхметова (капітан) в складі взяла срібло Чемпіонату світу, що проходив в Колумбії; такого результату команда добилася вперше в історії. Вирішальний матч пройшов в ніч на неділю, 2 жовтня, і росіяни поступилися збірній Аргентини з рахунком 4: 5.

Ось як змінювався рахунок. 1: 0 - Ліма, Росія (на 16 хвилині); 1: 1 - Вапоракі, Аргентина (на 16 хвилині); 1: 2 - Куцоліно, Аргентина (на 19 хвилині); 2: 2 - Ліма (на 21 хвилині); 2: 3 - Бранди, Аргентина (на 21 хвилині); 2: 4 - Бранди (на 22 хвилині); 2: 5 - Вапоракі (на 38 хвилині); 3: 5 - Дмитро Лиско, Росія (39 хвилина); 4: 5 - Ліма (39 хвилина).

До цього найвищим досягненням російської збірної була бронза, завойована в 1996 році. Аргентинської збірної - четверте місце на Чемпіонаті світу в 2004 році.

На цьому Чемпіонаті Шаяхметов забивав тричі. Двічі в рамках розіграшу на матчах з Таїландом (це був пенальті) і Кубою, ще один раз в півфіналі.